6.9.2019-15.9.2019
Výlet do Rumunska s dětmima po starých známých místech. Toto album ještě ladím.
Účast: Pepr, Špulka, Šneček, Kubík, Zrzek, David, Beruška, Jíja, Andy.
Počet fotek: 365
06.09.2019 ... čekáme na rychlík od Prahy.
06.09.2019 Už v maďarském jídeláku.
06.09.2019 Bez ochutnávky piva by to nešlo :)
06.09.2019 Plís van arašids. Wote ingliš!
06.09.2019 Vysmátá Beruška
06.09.2019 Naše výprava v prostoru kolárny na cestě do Pešti.
06.09.2019 V Budapešťském metru.
06.09.2019 Budapest - Nyugati pályaudvar.
06.09.2019 Budapest - Nyugati pályaudvar.
06.09.2019 Budapest - Nyugati pályaudvar.
06.09.2019 Nákupy pochutin :)
06.09.2019 Budapest - Nyugati pályaudvar.
06.09.2019 Čekání na odjezd.
07.09.2019 Jíja a mašinka před Aradským nádražím.
07.09.2019 Pohled od Aradského nádraží.
07.09.2019 Aradské nádraží, máme čas, jdeme se ještě projít.
07.09.2019 Catedrala Mitropolitană Ortodoxă Timisoara.
07.09.2019 Strop katedrály.
07.09.2019 Uvnitř katedrály.
07.09.2019 Piața Victoriei.
07.09.2019 Piața Victoriei s předvolebníma serepetičkama.
07.09.2019 Catedrala Mitropolitană Ortodoxă Timisoara.
07.09.2019 Catedrala Mitropolitană Ortodoxă Timisoara - detail.
07.09.2019 Občerstvujeme se na náměstí vítězství.
07.09.2019 Kubík si sám objednal dobrotu, ale nejede mu a Mates už si brousí zuby :)
07.09.2019 Stromy v centrálním parku.
07.09.2019 Stromy v centrálním parku.
07.09.2019 Pomník Ostașului Necunoscut v centrálním parku.
07.09.2019 Mašina kousek od temešvárskýho nádraží.
07.09.2019 Rumunské úsměvy.
07.09.2019 Místní zadrátování.
07.09.2019 Místní zadrátování.
07.09.2019 Zabrali jsme místo uprostřed nádraží.
07.09.2019 Výzdoba na nádraží v Temešváru.
07.09.2019 Výzdoba na nádraží v Temešváru.
07.09.2019 Výzdoba na nádraží v Temešváru.
07.09.2019 Výzdoba na nádraží v Temešváru.
07.09.2019 Výzdoba na nádraží v Temešváru.
07.09.2019 Kontrola jízdenek.
07.09.2019 Staré krásné informační tabule.
07.09.2019 Naše grupa, naše kupa.
07.09.2019 Výsadek v Baile Herculane.
07.09.2019 Detail stropu nádraží v Baile Herculane
07.09.2019 Strop nádraží v Baile Herculane
07.09.2019 Perón v Baile.
07.09.2019 Perón v Baile.
07.09.2019 Perón v Baile.
07.09.2019 Nádražní architektura
07.09.2019 Nádražní architektura
07.09.2019 Místní květena
07.09.2019 Čekáme na vyřízení jízdenek k moři, zjistili jsme, že bude lepší jet už v noci.
07.09.2019 Čekání na Peprníka
07.09.2019 Čekání na Peprníka
08.09.2019 Loď v Constantě
08.09.2019 Loď v Constantě
08.09.2019 Nanuk před nádrem.
08.09.2019 Mašinka Tomáš vedle nádraží v Constantě.
08.09.2019 Na obchůzce kolem nádraží.
08.09.2019 Nu lasati mizerie pe jos!!!
08.09.2019 Spolucestující.
09.09.2019 Východ slunce nad Černým mořem.
09.09.2019 Celou noc bylo slyšet velký vlny, jsem si říkal, že nás to musí vyšplouchnout a ráno kolem půl sedmý jsme přepli stan na ponorku :)
09.09.2019 Hajneken placatej.
09.09.2019 V ulicích Vama Veche
09.09.2019 Téměř na konci Vama Veche vedle dodávky ze Sloupu!
07.10.2020 Vršky slunečníků.
07.10.2020 Místní divoženka.
07.10.2020 Ještě jednou místní divoženka.
07.10.2020 Jíja pod slunečníkem.
07.10.2020 Čekání na minibus ve Vama Veche. Přesouváme se do Constanty.
07.10.2020 Slečna ve vlaku.
07.10.2020 Babička čekající, sic není moc vidět.
07.10.2020 Pochodujeme skrze Sighisoaru v podvečerním slunci.
07.10.2020 Přesunujeme se do centra. Ještě nevíme kde budeme spát.
07.10.2020 Na ulici v Sighišoáře.
07.10.2020 Hřbitov sovětských vojáků.
07.10.2020 Biserica Sfânta Treime.
07.10.2020 Nahoře historický střed města. Cedule camping Piscina.
07.10.2020 V kempu Piscina v Sighišoaře.
07.10.2020 Kočkour využívá naši karimatku.
07.10.2020 Noční Biserica Sfânta Treime.
07.10.2020 Noční pohled na řeku v Sighišoaře.
07.10.2020 Očůravaná zeměkoule.
07.10.2020 Hodinová věž ze 14. století.
07.10.2020 Hodinová věž ze 14. století z druhé strany.
07.10.2020 Večerní pohoda poblíž Hodinové věže.
07.10.2020 Ve stánku před nádražím v Cimpia Turzii.
07.10.2020 Ve stánku před nádražím v Cimpia Turzii.
07.10.2020 Autobus na letiště, kterým jsme nejeli.
07.10.2020 Čekání na bus.
07.10.2020 Nádraží v Cimpia Turzii.
07.10.2020 Ještě jednou všichni.
07.10.2020 Lacul Tarzan. Ranní vstávání za Turdou u zatopeného lomu.
07.10.2020 Ovečky místní.
07.10.2020 Bebesnídaně čínská.
07.10.2020 Dorážíme zbytky.
07.10.2020 Sluníčko už zase leze, bude teplo.
07.10.2020 Zrzek v dubovým lese.
07.10.2020 Pomalu balíme.
07.10.2020 Pepr testuje slanost Tarzana.
07.10.2020 Pepr testuje slanost Tarzana.
07.10.2020 Pepr testuje slanost Tarzana.
07.10.2020 I Kubík testuje.
07.10.2020 Kubík už na cestě do Saliny.
07.10.2020 Pěkná borovice u cesty.
07.10.2020 Pasoucí se koník u cesty.
07.10.2020 Po nedostavěné cestě.
07.10.2020 Tudy jsme přišli.
07.10.2020 Pohled na údolí, pod námi je několik desítek metrů soli. Možná i stovek.
07.10.2020 Salina Turda, jsme u vstupu.
07.10.2020 Hodně se toho tu změnilo, nový vstup, velký davy turistů.
07.10.2020 Pohled do jednoho ze sálů.
07.10.2020 Dole Jíja s Beruškou.
07.10.2020 Na mostě nad spodním dnem.
07.10.2020 To tu minule ještě nebylo, ani spodní patro nebylo zpřístupněné. Dřevěné objekty, pěkně nasvícené.
07.10.2020 Strop. Malinko jinak.
07.10.2020 Strop. To se neomrzí :).
07.10.2020 Místní atrakce.
07.10.2020 Vzadu je vidět výtah, fronta byla na půl hodiny.
07.10.2020 Zrzek v salině.
07.10.2020 Vzadu i jeviště.
07.10.2020 Strop nad konickou částí dolu.
07.10.2020 Pohled dolů na lodičky, taky jsme jeli.
07.10.2020 Pohled dolů na lodičky, taky jsme jeli.
07.10.2020 Jakási skulptura.
07.10.2020 David před salinou.
07.10.2020 Cestou na bus.
07.10.2020 Náměstíčko za kostelem. Nevím proč, ale toto mi přípomínalo už i minule divoký západ, asi nějaká podoba mexické architektury nebo co.
07.10.2020 Čekáme na bus do Cimpia Turzii.
07.10.2020 Rumunská šišina.
07.10.2020 Tak trošku to vypadá jak když tam někdo visí, ale neí tomu tak.
07.10.2020 Jíja a Kubík ve vlaku.
07.10.2020 Škoda jen, že už jedeme domů.
07.10.2020 Rumunskou krajinou.
07.10.2020 Sebranka před nádražím v Alba Iulia.
07.10.2020 Společné foto v podjezdu před odjezdem z Alby Iulie
07.10.2020 Kubík už spí. Ono už je taky pěkně pozdě :)