11.07.2008 - 27.07.2008
Devátý výlet do Rumunska tentokráte se Špulkou a Peprníkem do Munti Fagaraš a k Černému moři.
Účast: Peprník, Špulka, Andy.
Počet fotek: 22
07.10.2020 Na nádraží v HavlBrodě - vlak už má sekyru.
07.10.2020 Moskvan Alex na cestě z Phy do Ba.
07.10.2020 Stále poněkud rozbořená střecha nástupiště na nádraží v Aradu.
07.10.2020 První kopce - tady končí pannonská nížina.
07.10.2020 Industriálek v Copsa Mica.
07.10.2020 V Sibiu na melounu.
07.10.2020 Ovečky u Lacul Avrig.
07.10.2020 Ovečky u Lacul Avrig.
07.10.2020 Rumunští bačové.
07.10.2020 Na vrcholu Negoiu.
07.10.2020 U plesa Caltun.
07.10.2020 Špulka na drátě.
07.10.2020 Pěkný bezejmenný vrchol, který jsme obešli.
07.10.2020 Klesání k Lacul Balea na úbočí Vf. Paltinu.
07.10.2020 Lacul Balea. Transfagarašská magistrála, Čaučeskův tunel zde ve výšce 2050m.
07.10.2020 Ve Vama Veche u Černýho moře, který ale vůbec nebylo černý.
07.10.2020 Pařba pod žárovkou.
07.10.2020 Detail pláže :) .